ZABIEGI NA OKOLICE OCZU


RETIX C EYE

To całoroczny zabieg rewitalizujący skórę okolicy oczu. Zabieg rozpoczyna się aplikacją peelingu na bazie mieszaniny kwasów i retinolu, następnie działaniem skoncentrowanego serum z witaminą C i kwasem ferulowym, które doskonale uzupełniają działanie rewitalizujące peelingu. Zabieg kończy nanostrukturalna maska w płacie, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Skóra po zabiegu staje się napięta, rozświetlona, intensywnie nawilżona, cienie rozjaśnione, a zmarszczki wygładzone.

Wskazania do zabiegu:

  • Zmarszczki wokół oczu, kurze łapki,
  • Przesuszona, szara skóra z widocznymi oznakami zmęczenia,
  • Cienie pod oczami.

W celu uzyskania najlepszych efektów należy wykonać serię min. 3 zabiegów w odstępie 2 tygodni.

 

HENNA PUDROWA Z GEOMETRIĄ

To pudrowanie brwi za pomocą naturalnej henny. Jest to metoda koloryzacji, której trwałość utrzymuje się do 4 tygodni na skórze oraz do 6-8 tygodni na włoskach. To idealna alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą wykonać makijażu permanentnego.

Pudrowanie brwi poprzedzone jest konsultacją oraz rysunkiem wstępnym, dzięki któremu możemy indywidualnie dobrać odpowiedni kształt oraz odcień brwi.

LAMINACJA BRWI Z KOLORYZACJĄ

Zabieg polega na zmianie struktury włosa chemicznymi preparatami w celu nadania nowego kształtu. Specjalny płyn aktywujący rozluźnia mostki dwusiarczkowe, co pozwala na otwarcie łusek włosa i ich zmiękczenie. Natomiast aplikując drugi produkt neutralizujący i przerywający powyższy proces, powstają nowe mostki dwusiarczkowe i włosy nabierają nowego kształtu. Dodatkowo koloryzacja indywidualnie dobraną farbką zintensyfikuje efekt zabiegu.

Efekt zabiegu utrzymuje się od 6-8 tygodni.

LIFTING RZĘS

Zabieg liftingu rzęs polega na trwałym podkręceniu oraz uniesieniu naturalnych rzęs. Jest to alternatywna metoda do doklejania sztucznych rzęs, przez co efekt jest bardziej naturalny.
Po zabiegu wykonuje się  koloryzację włosków w celu ich przeyciemnienia oraz nakładana jest keratyna, która ma za zadanie zregenerować oraz odżywić rzęsy.

Efekt zabiegu utrzymuje się 6-8 tygodni.

NASZA PLACÓWKA

ul. Dębowa 60
44-313 Wodzisław Śląski

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10:00 - 18:00
Sb: umówione wizyty

KONTAKT

+48 692 290 309
poczta@mediderium.pl

Termin wizyty
proszę ustalać telefonicznie.