Zabiegi uzupełniające


BRWI I RZĘSY

Regulacja brwi
Henna brwi i rzęs

BH Brow Henna to pudrowanie brwi za pomocą naturalnej henny. Jest to metoda koloryzacji, której trwałość utrzymuje się do 6 tygodni. To idealna alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą wykonać makijażu permanentnego.

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem polega na mechanicznym usuwaniu owłosienia przy użyciu płynnego wosku. Zabieg wykonywany jest zarówno metodą paskową jak i bezpaskową. Po zabiegu uzyskujemy efekt w postaci gładkiej skóry, który utrzymuje się od 2-4 tygodni. W naszym gabinecie pracujemy na produktach wiodących marek takich jak Starpil oraz Depileve, które gwarantują najwyższą jakość zabiegów depilacji.

Przygotowanie do zabiegu:

Aby skutecznie przeprowadzić zabieg należy przez minimum 7 dni nie golić włosów maszynką, przez 3 tygodnie nie depilować włosów.

 

ULTRADŹWIĘKI

Peeling kawitacyjny oczyszcza oraz delikatnie złuszcza naskórek., także hamuje rozmnażanie bakterii. Wibracje powstałe podczas zabiegu usprawniają przepływ krwi i limfy przez co pobudzają skórę do jej odbudowy.

Sonoforeza ułatwia penetracje składników aktywnych, zaaplikowanych na uprzednio oczyszczoną skórę, w głębsze warstwy naskórka, dzięki czemu zabieg jest zdecydowanie skuteczniejszy.

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków:
Peeling kawitacyjny + karbomaska
Peeling kawitacyjny + maska hialuronowa
Peeling kawitacyjny + ampułka + sonoforeza + maska

*Zarówno peeling kawitacyjny jak i sonoforeza mogą być dodatkiem do pozostałych zabiegów pielęgnacyjnych naszej oferty.

 

OPCJE DODATKOWE

Masaż twarzy
Maska algowa
Maska hialuronowa
Maska kremowa

NASZA PLACÓWKA

ul. Dębowa 60
44-313 Wodzisław Śląski

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt 10.00-20.00
Sb 10.00-13.00

KONTAKT

+48 692 290 309
poczta@mediderium.pl

Termin wizyty
proszę ustalać telefonicznie.