Zabiegi uzupełniające


DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem polega na mechanicznym usuwaniu owłosienia przy użyciu płynnego wosku. Zabieg wykonywany jest zarówno metodą paskową jak i bezpaskową. Po zabiegu uzyskujemy efekt w postaci gładkiej skóry, który utrzymuje się od 2-4 tygodni. W naszym gabinecie pracujemy na produktach hiszpańskiej marki Starpil, która gwarantuje wysoką jakość zabiegów depilacji.

Przygotowanie do zabiegu:
Aby skutecznie przeprowadzić zabieg należy przez minimum 7 dni nie golić włosów maszynką oraz przez 3 tygodnie nie depilować włosów.

PLAZMA MED

Plazma Med to urządzenie, które dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu wytwarza wiązkę plazmy. Pomiędzy skórą Klienta, a końcówką urządzenia zwaną elektrodą tworzy się plazma. Powstaje wyładowanie elektryczne zwane łukiem elektrycznym i po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń.
Wskazaniem do wykonania zabiegu są przebarwienia, blizny oraz włókniaki.
Usunięcie zmian wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki wytwarzającemu się łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób doprowadza do mikrouszkodzenia i obkurczenia skóry w miejscu zabiegowym, dochodzi do niszczenia niechcianych zmian. Po zabiegu w miejscu usunięcia pojawią się strupki, które odpadną w ciągu kilku dni.

NASZA PLACÓWKA

ul. Dębowa 60
44-313 Wodzisław Śląski

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10:00 - 18:00
Sb: umówione wizyty

KONTAKT

+48 692 290 309
poczta@mediderium.pl

Termin wizyty
proszę ustalać telefonicznie.