Mezoterapia


Mezoterapia to technika medyczna polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej, takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie. Efekty uzyskuje się dzięki połączeniu fizycznej stymulacji skóry przez igłę oraz działaniu w skórze koktajlu substancji czynnych.

Mezoterapia wykonywana jest w MEDIDERIUM przy pomocy urządzenia jakim jest Mezopen. Jego działania opiera się na zasadzie frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Oparte jest na automatycznym nakłuwaniu tkanek na określoną głębokość, przy pomocy pulsujących igieł. Powstałe mikronakłucia ułatwiają penetracaję składników aktywnych w głąb skóry,co zapewnia właściwą stymulację fibroblastów, a powstałe mikrourazy skóry pobudzają skórę do zwiększenia fizjologicznej produkcji kolagenu.

W odróżnieniu od dermarollerów, mezopen minimalizuje efekty przypadkowego uszkodzenia skóry. Precyzyjnie nakłuwa skórę na wybraną głębokość, dzięki czemu jest zdecydowanie delikatniejszy i skuteczniejszy.

Oferujemy Mezoterapię:
Skóry twarzyrewitalizacja, lifting, wzrost jędrności, rozjaśnienie
Okolic oczuredukcja cieni i obrzęków, wzrost napięcia
Skóry głowyzapobieganie wypadania włosów
Wybranej partii ciałarozjaśnienie rozstępów, redukcja cellulitu, wzrost jędrności

NASZA PLACÓWKA

ul. Dębowa 60
44-313 Wodzisław Śląski

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt 10.00-20.00
Sb 10.00-13.00

KONTAKT

+48 692 290 309
poczta@mediderium.pl

Termin wizyty
proszę ustalać telefonicznie.