MEDYCYNA ESTETYCZNA

Toksyna Botulinowa Bocouture®

Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego co prowadzi do tzw. relaksacji mięśni. W Mediderium zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu toksyny Bocouture® dlatego, że jest jedyną toksyną botulinową zarejestrowaną do leczenia wszystkich zmarszczek górnej części twarzy. To również jedyna toksyna niezawierająca białek kompleksujących, ma niski profil immunogenności, co może zmniejszać ryzyko wtórnego niepowodzenia leczenia z powodu wytworzenia przeciwciał neutralizujących.

Wypełniacze ALIAXIN®

To metoda, która dzięki usieciowanej cząsteczce kwasu hialuronowego, pozwala redukować niedoskonałości oraz poprawić mankamenty naszej skóry. ALIAXIN® oferuje szeroką gamę produktów wygładzających i spłycających zmarszczki, przywracających objętość i nawilżenie. ALIAXIN® ma inteligentną, zaawansowaną i dopasowaną do potrzeb formułę zapewniającą przewidywalne i naturalne efekty dla optymalnej satysfakcji i zaufania Klienta.
Seria wypełniaczy ALIAXIN® gwarantuje przewidywalne i harmonijne efekty wygładzenia i wypełnienia zmarszczek i bruzd, powiększenia ust i odtworzenia owalu twarzy.

PROFHILO®

Opracowany przy użyciu najnowszych technologii, opatentowanych przez firmę IBSA, preparat PROFHILO® charakteryzuje się najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego oraz wyjątkowo długim czasem działania bez użycia chemicznych czynników sieciujących. Kwas hialuronowy stosowany w preparacie wyprodukowany jest zgodnie z europejskimi oraz amerykańskimi normami.
Poprzez integralność preparatu PROFHILO® z tkanką, przywrócone zostają naturalne poziomy stężenia kwasu hialuronowego w skórze. Dane kliniczne potwierdzają znaczącą poprawę struktury skóry, jej elastyczności oraz natychmiastowy efekt ściągający. Specjalnie opracowana technika iniekcji redukuje ból, maksymalnie skraca czas rekonwalescencji, dzięki czemu metoda ta jest wyjątkowo szybka i skuteczna.

NASZA PLACÓWKA

ul. Dębowa 60
44-313 Wodzisław Śląski

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10:00 - 18:00
Sb: umówione wizyty

KONTAKT

+48 692 290 309
poczta@mediderium.pl

Termin wizyty
proszę ustalać telefonicznie.