Makijaż permanentny


Makijaż permanentny oferowany w Mediderium wykonywany jest przez wykwalifikowaną oraz doświadczoną Linergistkę, która indywidulanie podchodzi do każdej Klientki. Makijaże tworzone są przy pomocy bezpiecznych pigmentów Hanami®.

Hanami® Pigments to najwyższej jakości barwniki do makijażu permanentnego, w których zastosowano innowacyjną i opatentowaną TECHNOLOGIĘ NOVOXX®. Dzięki zastosowanej technologii, pigmenty są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane, co wyróżnia je spośród wielu pigmentów dostępnych na rynku. Kolory barwników zostały wyselekcjonowane, dopracowane oraz dokładnie sprawdzone przez wielu specjalistów.

Innowacyjna TECHNOLOGIA NOVOXX® zastosowana w pigmentach Hanami®, jest w 100% biokompatybilna z naszym organizmem co ogranicza reakcje alergiczne. Novoxx® stabilizuje czystość mikrobiologiczną a poprzez kombinację substancji mineralnych działa przeciwzapalnie i wspomaga proces gojenia się pigmentacji. Ponadto NOVOXX® działa antyoksydacyjnie co przedłuża żywotność pigmentów w skórze czyniąc tym samym pigmentację bardziej stabilną i trwałą po wygojeniu, wykluczając konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

Produkcja Hanami® Pigments odbywa się w niemieckim laboratorium, w którym przestrzegane są najwyższe normy sterylności, tak samo jak w fabrykach farmaceutycznych. Dzięki temu pigmenty Hanami® spełniają wszystkie wymagane normy prawne zgodne z Rezolucją Rady Europy (dyrektywa ResAP 2008).

Barwniki Hanami® Pigments są odporne na działanie czynników zewnętrznych. W swoim składzie nie zawierają alkoholu ani tlenków żelaza, dzięki temu pigmentacje nie wybarwiają się na nie pożądany kolor czerwony, różowy czy łososiowy.

Podchodzimy indywidualnie do każdej Klientki, dlatego przed wykonaniem makijażu odbywa się szczegółowa konsultacja, w celu uzyskania idealnego efektu końcowego dostosowanego do oczekiwań naszych Klientek.

Oferujemy makijaż permanentny:

Brwi

  • SOFT SHADED (pudrowy cień)

  • NATURAL HAIR (metoda włosa)

  • DUO (połączenie powyższych metod)

Ust:

  • OMBRE LIPS (cieniowanie)

  • VOLUME LIPS (pełne)

Kreski

  • Górna w linii rzęs

  • Górna eyeliner

  • Dolna

  • Dolna w trakcie górnej

Dopigmentowanie makijażu

NASZA PLACÓWKA

ul. Dębowa 60
44-313 Wodzisław Śląski

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10:00 - 18:00
Sb: umówione wizyty

KONTAKT

+48 692 290 309
poczta@mediderium.pl

Termin wizyty
proszę ustalać telefonicznie.